Haber

AK Parti Ardahan adayı açıklandı mı? SON DAKİKA AK Parti 2024 Ardahan Belediye Başkanı adayı kim?

AK Parti Ardahan’ın adayı belli oldu mu? Soru, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün yapılacak törende 48 ilin adaylarını açıklamasıyla netleşti ve gündeme geldi. AK Parti, bugün yerel seçimler için ikinci aday tanıtım toplantısını gerçekleştiriyor. Bu kapsamda AK Parti Ardahan Belediye Başkanı adayının kim olduğu araştırılıyor. Peki AK Parti Ardahan’ın adayı açıklandı mı? SON DAKİKA AK Parti 2024 Ardahan Belediye Başkanı adayı kim? Detaylar burada…

AK PARTİ ARDAHAN ADAYI ELENDİ Mİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün düzenlenen törenle 48 ilin adaylarını açıkladı. ATO Kongre Merkezi’nde saat 14.00’te düzenlenen toplantıda Yunus Baydar, AK Parti Ardahan adayı oldu. Buna göre Yunus Baydar, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin Ardahan belediye başkanlığı adayı olacak. Erdoğan’ın açıklamasından saatler önce AK Parti’nin Ardahan dahil birçok ilde aday göstereceği isimler belli olmuştu.

AK PARTİ ARDAHAN BELEDİYE BAŞKANI 2024 ADAYI KİMDİR?

Yunus Baydar, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Ardahan Belediye Başkanı adayıydı.

ARDAHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YUNUS BAYDAR KİMDİR?

Yunus Baydar, 1976 yılında Ardahan’ın Yalnızçam köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ardahan’da tamamladıktan sonra Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde hayvan sağlığı ve tedavisi alanında uzmanlaşmaya başladı ve eğitimini başarıyla tamamlayarak veteriner hekim oldu.

Meslek hayatına Ardahan’da özel bir veteriner kliniğinde çalışarak başlayan Baydar, hayvan sağlığı konusundaki bilgi ve becerilerini toplumuna hizmet etmek için kullandı. Aynı zamanda Ardahan’da toplam 7 yıl AK Parti Ardahan İl Başkanlığı görevini yürüttü ve aynı zamanda partisinin il genel meclis üyeliği yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu