Haber

Bakan Bozdağ’dan Kılıçdaroğlu’nun ‘yatak’ına tepki!

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Diyarbakır’da gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

KILIÇDAROĞLU SECADE’DE AYAKKABIYLA YÜRÜYOR

Bakan Bozdağ, “Bu zihniyet tam da CHP’nin zihniyetidir. Kılıçdaroğlu ve yandaşlarının seccadeye ayakkabıyla basması saygısızlıktır.” söz konusu.

Bakan Bozdağ’ın açıklamaları şöyle:

“Orası tek kişilik mescittir, temiz olmak zorundadır. Kimse ayakkabıyla üzerine basıp kirletemez. Bu, toplumumuzun medeniyet değerlerine ve Müslümanların sembollerine büyük bir saygısızlıktır. Zihniyet” Sayın Kılıçdaroğlu’nun sözleri bize çok da yabancı gelmedi. Başörtüsüne bir metre karelik kesi diyenler üniversitelere girişleri engellemeye çalışıyorlar. “Kamuda çalışan ve başörtülü kadınlara karşı çıkan birinin bunu yapmasına şaşırmadık. . Bu zihniyet geçmişten günümüze CHP zihniyetidir, malum bir zihniyettir. Kılıçdaroğlu’nu burada kınadığımı belirtmek isterim.”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ADAYLIĞI

Bozdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili olarak, “Anayasa Mahkemesi’ne götürmek beyhude bir arayıştır. YSK’nın kararı anayasaya aykırıdır ve isabetli bir karardır.”

İYİ PARTİ BİNASINDA ÇEKİM

Kimse bir şey bilmiyor, fail yok. Sanki Akşener’i kimlere yaptırttığını biliyorlarmış gibi o kabullerle sayın Cumhurbaşkanımızı ve partimizi işaret eden açıklamalar yaptılar. Kabul edilemez. Siyasi partilerin genel başkanlarına iftira ve kuruntulara dayanmadan hareket etmek yakışmaz. Partimize yönelik imalarda bulunan Akşener Bey eminim ki utanmış ve pişman olmuşlardır. Sayın Akşener’i Cumhurbaşkanımızdan özür dilemeye davet ediyor, etmezse millete karşı nasıl hesap vereceğini merak ediyoruz.

kirikhan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu