Haber

Beşiktaş’ın Hollandalı yıldızı Wout Weghorst: Keşke şu anda Türkiye de Dünya Kupası’nda olsaydı

Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda A Grubu’nun 2. haftasında Hollanda ile Ekvador kozlarını paylaştı. Karşılaşma 1-1’lik beraberlikle sonuçlandı. Gayretin akabinde Beşiktaş’ın Hollandalı yıldızı Wout Weghorst, TRT Spor’a özel açıklamalarda bulundu.

PUANLAR BÖLÜŞÜLDÜ

Hollanda’nın golü Cody Gakpo’dan gelirken Ekvador’un golünü Enner Valencia kaydetti. Maçın ardından Hollanda Milli Takımı ve Beşiktaş’ın golcüsü Wout Weghorst, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. Ekvador karşılaşmasını değerlendirerek sözlerine başlayan Wout Weghorst, “Şu anda Ekvador’la 4 puandayız. İki taraf da kazanmak için gayret etti. Çok fazla duruma girdik ancak değerlendiremedik” dedi.

“KALİTEMİZİ GÖSTEREMEDİK”

Oynadıkları oyundan memnun kalmayan Weghorst, “Sahip olduğumuz kaliteyi gösteremedik. Turnuvada ilerlemek istiyorsak bunun farkına varmamız gerekiyor. Kendimize karşı dürüst olmamız gerekiyor. Şayet bu maksada ulaşmak istiyorsak kimi şeyleri daha yeterli yapmamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

“KEŞKE ŞU ANDA TÜRKİYE’DE DÜNYA KUPASI’NDA OLSAYDI”

Beşiktaş’ı da unutmayan yıldız futbolcu, “Keşke şu anda Türkiye de Dünya Kupası’nda olsaydı. Beşiktaş taraftarına yakında görüşürüz diyorum.” halinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu