Ekonomi

Denizli’de Girişimci Kadın ve Emek Festivali’ne Başvurular Başladı

Denizli Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenecek ‘Girişimci Kadınlar ve Emek Festivali’ için daha önce stant açmamış kadın girişimciler için başvurular başladı.

Denizli Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Girişimci Kadınlar ve Emek Şenliği’ne daha önce stant açmamış kadın girişimciler için başvurular başladı. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek kontenjanla sınırlı festivale daha önce stant açmamış girişimci kadınlar ile katılmak isteyen kadınlar, Sanat Merkezi’nden yüz yüze başvuru yapabilecek.

Girişimci kadınlara her zaman destek olacaklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kadınlarımızın neşeli, huzurlu ve sosyal olduğu bir ilçe için çalıştık. Kültürden sanata, spordan eğitime birçok alanda faaliyetler gerçekleştirdik. Daha önce de ‘Girişimci Kadınlar ve Emek Festivalimizde’ stant açmıştık.” “Henüz kayıt yaptırmayan kadın girişimcilerimiz için başvurular başladı. Birbirinden keyifli etkinliklerin yer aldığı festivalimizle hem hanımlarımıza destek oluyoruz hem de onların bir arada olmalarını sağlayarak sosyalleşmelerine katkıda bulunuyoruz” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu