Haber

Gözler yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklayacağı müjdede! İlk ipuçları çoktan geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önceki gün yaptığı açıklamada, “Karadeniz’de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Pazartesi günü bu konudaki yeni müjdeyi milletimizle paylaşacağız.” Karadeniz gazını devreye soktuktan sonra milletimize vereceğimiz yeni mesajlar olacak” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinin ardından gözler yeni müjdeye çevrildi. kulis, Türkiye’nin yeni enerji keşiflerine ilişkin önemli bilgileri vatandaşlarla paylaşacak, ayrıca keşfedilen enerjilerin vatandaşların evlerine yönlendirilmesi konusunda çalışmalara hız verilecek.

“SADECE ERZURUM’A YATIRIMIMIZ 4 MİLYARI AŞTI”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum’daki toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, konuyla ilgili şunları söyledi: “Erzurum’un kışı ve soğuğu meşhur olabilir. Ama ülkemizin dört bir yanına sardığımız doğalgaz hatlarımız da var. Bugün Olur, Tekman, Çat ve Karayazı ilçelerimizi doğalgazla buluşturuyoruz.Böylece Erzurum’un 20 ilçesinden 19’u doğalgaz rahatlığı ve ekonomisine kavuşuyor.Yalnızca Erzurum’da yaptığımız doğalgaz yatırımı yaklaşık 4 milyar lirayı geçiyor.

“KEŞFEDİĞİMİZ GAZI SİSTEME BAĞLAMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

Karadeniz’de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah Pazartesi günü bu konuyla ilgili yeni müjdeli haberleri milletimizle paylaşacağız. Aynı şekilde Karadeniz gazını devreye soktuktan sonra milletimize yeni müjdeler olacaktır. Her zaman söylediğim gibi Türkiye’nin imkanlarını milletimizin her kesimine sunarak refahımızı adım adım artıracak, güvenliğimizi güçlendirerek huzurlu bir geleceği hep birlikte inşa edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu