Haber

Kayserispor’a şehir protokolünden moral ziyareti

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Şehrin Üstün Lig’deki temsilcisi Yukatel Kayserispor’u yalnız bırakmayan Önder Büyükkılıç her zaman olduğu gibi önceki dönemde de Milli Savunma Bakanı, TBMM Milli Savunma Komitesi Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Vali Gökmen Çiçek, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin ve Kayseri Pancarcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, sarı kırmızılı ekibi tesislerde ziyaret etti. .

Trendyol Muhteşem Lig’in ilk haftasında Galatasaray’ı konuk edecek olan Mondihome Kayserispor’a Akar ve Büyükkılıç ve beraberindeki heyet maç öncesi moral ve motivasyon verdi.

Akar, Kayserispor Teknik Müdürü Çağdaş Atan ve oyuncularla görüşürken Atan, “Bize çok moral verdiniz, çok teşekkür ederiz” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Kurulu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, oyuncularla sohbet ederek, “Her şey daha güzel olacak. Her yerde geçerli olan moral ve motivasyon. Size destek olan binlerce Kayserili hemşehrimiz var. Başarılarınızı büyük bir merak ve inançla bekliyoruz. Başarılar diliyoruz, teşekkür ederiz, var olun” dedi.

Akar burada yaptığı açıklamada, “Kayserispor’umuz Kayseri’miz için çok önemli. Kayserispor’umuzun çalışmalarını yerinde görmek için Başkan’dan bilgi aldık. Zaten belediye başkanımız ve valimiz burada gece gündüz demeden arkadaşlarımızın yanında, her türlü desteği sağlıyor. Kayserispor’un bu sezon çok başarılı ve yüksek bir performans göstereceğine inanıyoruz. Bu vesileyle hemşerilerimizi maçlarda her zaman Kayserisporumuzu desteklemeye davet ediyoruz” dedi.

Başkan Büyükkılıç, “Hasret bitiyor, sarı-kırmızılı aşkımız Kayserispor sahalara iniyor. Yeni sezonun ilk maçında Galatasaray’ı Cumartesi akşamı konuk edecek Kayserispor’umuza destek için şehrimizin marka değeri olan sarı kırmızılı ekibinin antrenmanını izleyerek futbolcu kardeşlerimize başarılar diliyoruz.

)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu