Haber

Milletvekili Olmak? Haluk Levent Siyasete Gireceği İddialarına Yanıt Verdi!

6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş depremlerinde tüm Türkiye’de seferberlik başlatıldı. Afetlerin ilk gününden itibaren çalışmalarını bir an olsun bırakmayan isimlerden biri de Haluk Levent oldu. Kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile herkese yardımcı olan ünlü müzisyenin siyasete adım atacağı iddia edildi. Bir partiden milletvekili adaylığı teklif edildiği söylenen Haluk Levent’e konuyla ilgili yaptığı açıklama gündem oldu.

Detayları görelim…

Ülkemizin güneydoğusunu yerle bir eden depremlerde on binlerce insan hayatını kaybetti. Yüreğimizde derin yaralar bırakan depremlerin ilk gününde bölgeye yardım edenlerden biri de Haluk Levent oldu.

Kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile birlikte yaptığı yardımlarla milyonların yüreğini ısıtan ünlü müzisyen, afet bölgesinden bir an olsun ayrılmadı.

Yardım dağıtan ve depremzedelerin davetlerine kulak veren Levent’in siyasete gireceği iddiaları kısa sürede gündeme geldi.

Bir partinin milletvekili adaylığı olduğu söylenen Haluk Levent, sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken konu hakkında bir açıklama yaptı.

Aktif olarak kullandığı Twitter hesabından açıklama yapan Haluk Levent, “Bugün başka bir siyasi partinin gönüllüleri siyasete gireceğim diye yazdılar. Tabii öyle bir şey yok. Ben yıllarca yazdım. Olmadı. olur olmaz olmaz.Nasıl olsa bir siyasi partiye girersem benim patavatsızlığımdan ve aptallığımdan partinin oyu dibe düşer.Şu anda tek gündemim deprem.Bilin diye yalanladı. Milletvekili olacağına dair tartışmalar sürüyor.

Milletvekili olması gerektiğini savunan Haluk Levent’in paylaşımı…

haberbaglar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu