Haber

Şenol Güneş’i şok eden haber! Kardeşi kalp krizi geçirdi

SporToto 2.Lig grubu İnegölspor Sabah saatlerinde koşan Bahaddin Güneş fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. 62 yaşındaki Güneş’in kalp krizi geçirdiği ve durumunun yeterli olduğu belirtildi.

İNEGÖLSPOR’DAN DUYURU

güneş tarafından eğitilmiş İnegölspor Sabah saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve kalp krizi şüphesiyle Bursa Medicana Hastanesi’ne sevk edilen Antrenörümüz Bahaddin Güneş’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Allah’tan şifalar diliyoruz. en kısa sürede iyileşecek ve çevremize dönecektir.” terimler yer aldı.

BAHADDİN SİLAHLAR KİMDİR?

Bahaddin Güneş; 10 Mart 1960 yılında Trabzon’da doğdu. Geçmişte futbolcu olan Bahaddin Güneş, aynı zamanda Şenol Güneş’in de kardeşidir. Bahaddin Güneş, futbol kariyeri boyunca defans ve orta saha görevlerinde bulundu. Daha önce Sarıyer, Afyonspor ve Hekimoğlu gibi takımlarda teknik direktörlük yapan Güneş, şu anda İnegölsporçalışıyor .

TFF’DEN İYİ ZAMAN AÇIKLAMASI ALIN

türkiye futbol federasyonu İnegölspor Teknik Müdür Bahaddin, Güneş’e geçmiş olsun mesajı paylaştı. TFF’den yapılan paylaşımda, “Kalp krizi şüphesiyle sabah saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan İnegölspor Teknik Direktörü Bahaddin Güneş’e acil şifalar, ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. İnegölspor camiası.” cümleler yer aldı.

habernazilli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu