Teknoloji

Togg, Ankara’da yeni deneyim merkezini açtı

16-27 Mart tarihleri ​​arasında Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi aracılığıyla. ön siparişlerSatın alınan Togg T10X, 953 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Öte yandan Togg, Türkiye’deki deneyim merkezi ağını genişletiyor. Yerli elektrikli otomobil markası Togg, İstanbul Güçlü Center’ın ardından Ankara Söğütözü’nde açtığı deneyim merkezinde kullanıcılarla buluşmaya başladı.

Merkezde Togg’un teknoloji ve sürdürülebilirlik yaklaşımını anlatan dijital eserler de kullanıcılarla buluşacak.

Toplam 4 bin 400 metrekare alana kurulu Togg deneyim merkezinin yanı sıra teslimat ve servis noktaları da nisan ayında kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Deneyim merkezlerinin sayısı artacak

Konuyla ilgili açıklama yapan Togg CEO’su Gürcan Karakaş, 2023 yılı boyunca deneyim merkezi sayısını 8’i taşınabilir deneyim merkezi olmak üzere 18’e çıkaracaklarını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

Kullanıcı odaklı bir marka olarak kullanıcılarımızla bir araya geldiğimiz temas noktalarına büyük önem veriyoruz. Ankara’da sadece deneyim merkezimiz olmayacak, yakın zamanda teslimat ve hizmet noktalarımızı da açacağız.

Kullanıcılarımıza daha hızlı, daha aktif ve verimli bir deneyim yaşatmak için ülkemizin 7 bölgesinde deneyim merkezleri, hizmet ve teslimat noktaları açmaya devam edeceğiz.

yatagan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu