Haber

Yusufeli Kaymakamı görevden mi alındı? Hacı Kerim Meral hakkında soruşturma açıldı mı?

artvin Restorandaki yemekleri beğenmeyen ve faturayı ödemeyen Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral hakkında İçişleri Bakanlığı harekete geçti. Artvin Valiliği’nden yapılan açıklamada, “İçişleri Bakanlığımızca müfettiş görevlendirilerek Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral hakkında konu ile ilgili soruşturma başlatıldı.” Onun sözleri yer aldı. Yusufeli Kaymakamı görevden mi alındı? Hacı Kerim Meral hakkında soruşturma açıldı mı?

YUSUFELİ İLÇE VALİSİ GÖREVİNDEN ALINDI MI?

Olay, 6 Kasım Pazartesi günü saat 12.17’de meydana geldi. Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral, 2 misafiriyle birlikte ilçede faaliyet gösteren bir restorana geldi. Aile salonunda oturan Meral, siparişi almaya gelen garsona cağ döner istediğini söyledi. Garson, genel olarak işletmelerindeki iş yoğunluğu nedeniyle Cağ Döner’i saat 11.00’den sonra kesmediklerini, sadece porsiyon halinde servis yapabildiklerini belirtti. Daha sonra Kaymakam Meral, dönerlerden bir porsiyon sipariş verdi. Misafirleriyle birlikte döner yiyen, tatlı yiyen, çaylarını içen ve kasaya doğru giden Kaymakam Meral, işletme sahibi Ferhat Kodat’a diğer müşterilerin de önünde döneri beğenmediğini söyleyerek işyerinden ayrıldı. kebap, pilav ve sütlaç. O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İçişleri Bakanlığı konuyla ilgili harekete geçti. Artvin Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi: “Bugün basında çıkan konu ile ilgili olarak İçişleri Bakanlığımız müfettiş görevlendirerek Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral hakkında soruşturma başlatmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. “

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu