Haber

Zam öncesi alabileceğiniz oyun önerileri!

Ülkemizde son dönemde artan enflasyon ve yükselen dolar kurundan dolayı birçok oyunun fiyatları zamlandı. Bunların arasında da AAA kalite yapımlar yer almaktadır. Bu içeriğimizde Steam’de zam almadan önce alabileceğiniz oyunlara göz atacağız.

Steam’de çıkmadan önce satın alabileceğiniz oyunlar!

Steam geçtiğimiz günlerde Türkiye için dolar kurunu 1.8 TL’den 10 TL’ye çıkardı. Bu durumda artış kaçınılmazdı. Şimdiye kadar Red Dead Redemption 2 ve The Witcher 3: Wild Hunt dahil olmak üzere birçok AAA kalitesinde oyun yükseltildi. Olağan durum bu olduğu için geliştiricinin kararına bağlı, yine de fiyatı artmayan yapımlar var. İşte Steam’de zam gelmeden alabileceğiniz oyunlar…

Ödeme günü 2

Birçok şirketin ortaklığıyla geliştirilen ve yakında çıkacağı söylenen Payday 2’de 4 kişilik çetenizle banka soygunları gerçekleştirebiliyorsunuz. Oyun sunduğu grafik ve mekaniklerle adından söz ettiriyor. Gerçekçiliği ile de dikkat çekiyor. Örneğin rehin aldığınız bir sivili silahınızla vurduğunuzda veya kelepçelediğinizde kendinizi kötü hissetmeye başlayacaksınız. Karakterinizin de bundan olumsuz etkilenmesi adettendir.

Fiyat: 22,00 TL

Satış anındaki fiyatı: 1,85 TL

Steam vs Epic Games: En ucuz oyun hangi platform?

Ölen Işık

2015 yılında vizyona giren Dying Light, gizemli bir virüsün ardından zombilerin istila ettiği açık bir dünyada geçiyor. Burada bulduğunuz erzak, silah ve ekipmanlarla hayatta kalmaya çalışacaksınız. Öte yandan şehrin büyük bir kısmında hakimiyet kurmuş olan Ağa erkekleriyle de ilgileneceksiniz. Oyunun şu an indirimde olduğunu söyleyelim.

Fiyat: 59,00 TL

İndirimde fiyat düştü: 19,47 TL

şövalyelik 2

Chivalary 2 orta çağda geçiyor. Oyundaki amacınız asker olduğunuz devasa bir ordu ile hareket etmek ve belirli bir bölgeyi ele geçirmektir. Kılıç ve ok gibi o dönemin silahları var.

Öte yandan oyunda birçok mod bulunuyor. Örneğin göğüs göğüse çarpışmak ve sadece ok kullanmak bunlardan birkaçı.

Fiyat: 61,00 TL

İndirim sırasında düşen fiyat: 30,50 TL

savaş alanıbir

savaş alanı Serinin en beğenilen göndermesi olan Battlefield 1, birinci dünya savaşında geçiyor. Oyunda dönemin makineli tüfeklerinin yanı sıra tank, uçak ve atlarla da savaşabiliyorsunuz. Birden fazla mod ve tüfek seçeneği de vardır.

Battlefield 1, Çanakkale Savaşı ve 1915-1916’da gerçekleşen Arap İsyanı için de bir harita içeriyor. Çanakkale Muharebesi’nde bile tarihte olduğu gibi İtilaf Devletleri savaşı kaybeder. Bu sebeple oyun Türklerin sevgisini kazanmıştır. Öte yandan Türkçe dil eki olduğunu da belirtmekte fayda var.

Fiyat: 279,99 TL

İndirim sırasında düşen fiyat: 33,59 TL

Steam’de yükselmeden önce satın alabileceğiniz diğer oyunları görmek için ikinci sayfaya gidin.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu