Yaşam

10 Days of the Good Guy Netflix Fragmanı [Video]

Dünyanın en bilinen online dizi ve sinema platformlarından biri olan Netflix, yeni Türk sineması” İyi Adamın 10 Günü“.Mehmet Eroğlu’na ait olup birebir ismi vardır. romandan uyarlanan filmönümüzdeki haftalarda seyirciyle buluşacak.

Nejat İşler Başrol olarak izleyeceğimiz film oldukça sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip. Resmi açıklamaya göre Nejat İşler’e eşlik eden diğer başrolleri Nur Fettahoğlu ve Şenay Gürler oynayacak. Ayrıca bu filmde Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan, Esra Ronabar, Barış Falay ve Yurdaer Okur da rol alacak.

İyi Adamın 10 Günü üçlemenin ilk filmi olacak!

Netflix tarafından yapılan açıklamalarda 10 Days of Enough Man’in bir parçası olduğu belirtiliyor. bir üçleme olacak ve bu filmin serinin ilk yapımı olacağı belirtiliyor. Filmin konusu ile ilgili olarak şu ifadelere yer veriliyor: “İyi bir insan olarak tanınan Sadık, kaçakçıların ve katillerin dünyasında adaleti aramaktadır. iyi ve kötü arasındaçizgi bulanıklaşıyor.”

Netflix’in açıklamasına göre 10 Days of Enough Man, 10 Şubat abonelerin kullanımına sunulacaktır. Önümüzdeki günlerde sinema hakkında daha detaylı bir fragmanın yayınlanması bekleniyor.

10 Days of the Good Man fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu