Teknoloji

2024 Fiat Panda İlk Kez Görüntülendi (Bu da Olmadı)

2023’te Türkiye’nin en çok satan otomobil markasıolarak kaydedildi fiat bir süredir yeni Panda üzerinde çalışıyor. Artık tam elektrikli versiyona sahip olacak “uygun fiyatlı” otomobil, özellikle iç mekandaBazı değişikliklere uğrayacak gibi görünüyor.

Fiat Panda, her zaman idiyosenkrazik Bir tasarım dili benimsedi. Bu durum yaklaşan yeni Panda’da da kendini gösterecek gibi görünüyor. Böylece ikonik tasarım büyük ölçüde değişmeden kalacak. Panda dışarıdaki casus kameralara yakalandı küçük değişikliklerEv sahibi olacağını ortaya koyuyor.

Yeni Fiat Panda böyle görünecek:

Paylaşılan görsellere baktığımızda Fiat Panda’nın güncel modellerinde tercih edilecek siyah plastik tampon kısmını görüyoruz. gideceksin Görürüz. Marka bunun yerine gövde renginde boyalı bir tampon tasarımı kullanmaya başlayacak. En azından arka kısım için aydınlatma ve gövdenin genel görünümü pek değişmeyecek.

Ön tarafa bakmak isterdik ama şimdilik böyle bir imkanımız yok. Çünkü casus fotoğraf servis edenler ön kısımla ilgili bir paylaşım yapıyor. yapmadılar . Yaklaşan aracın sadece arka ve iç kısmından görüntüler var.

Aracın iç mekan görsellerine baktığımızda yeni Fiat Panda’nın iç mekanını görüyoruz. Büyük değişiklikler Bunun gerçekleştiğini görüyoruz. Bu değişikliklerden ilki gösterge panelinin dijitalleştirilmesi olacak. Ayrıca mevcut modellerde makyajlı modelde orta konsoldan yükselen bilgi-eğlence ekranı da mevcut. görünmüyor . Firma yeni modelde bilgi-eğlence ekranını ön konsola yerleştirecek gibi görünüyor. Direksiyon simidi artık daha modern görünüyor ve daha fazla düğmeye ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’de sadece 70 beygir gücünde 1,0 litre Hibrit motor seçeneğiyle satışa sunulan Fiat Panda’nın bu motor seçeneğini koruması bekleniyor. Elektrikli versiyon için kesin bir bilgi bulunmuyor. 815 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek Panda’nın yeni versiyonu ne zaman Türkiye’ye gelecek ve ne kadara satılacak? şimdilik bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu