Ekonomi

Bloomberg Businessweek Türkiye’nin 14. sayısı çıktı

Bloomberg Businessweek Türkiye’nin on dördüncü sayısı çıktı.

İşte yeni sayıdan öne çıkanlar…

Kapak hikayesi

  • Ücretli Öğrencilik

Özel okullar açıklanan artış oranlarının yüksek maliyetler nedeniyle yetersiz olduğuna dikkat çekerken, veliler ise hizmet ve yemekle daha da artan eğitim maliyetlerinin yüksek olmasından şikayetçi. Ortaya çıkan fiyatlar ne okulları ne de velileri sevindiriyor.

Özel Dosyalar

  • 2024 Yatırımcı Rehberi

Herkesin yeni yıldan farklı beklentileri var. Ancak piyasaları etkileyen ve paranın yönünü belirleyenlerin beklentileri bu aşamada biraz daha önem kazanıyor. Yatırımlara yön verecek “Strateji Raporları ve Model Portföyleri” vizöründen 2024 yılına bakalım.

  • 2024’te Dikkat Edilmesi Gereken 50 Şirket

Bloomberg Intelligence, finanstan gıdaya kadar birçok segmentte yaklaşık 2.000 şirketi takip ediyor ve bu yıl analistler, BI’nın Odak Fikirleri listesine göre daha yakından incelenecek 50 şirket belirledi. Analiz, karşıt görüşleri ve yeni liderlik, varlık satışları veya satın almaları ve yeni ürün ve hizmet planları gibi yaklaşan değişim katalizörlerini dikkate alıyor. Şirketler yapay zekadaki gelişmelerden ve küresel ısınmanın giderek dramatik etkilerinden etkilenecek. Ukrayna ve Gazze’deki savaşlar, elektrikli araçlara geçiş ve Çin’in sorunlu emlak piyasası gibi enflasyon ve faizlerin düşme ihtimaline ilişkin süregelen endişeler de büyük önem taşıyor.

Daha fazla Bloomberg Businessweek Türkiye’de!

Dünyanın en saygın ekonomi dergilerinden Bloomberg Businessweek, Bloomberg HT ekibinin hazırladığı içeriğiyle artık Türkiye’de! Bloomberg Businessweek Türkiye, Türkiye ve küresel piyasalarda olup biten her şey, hisse senetlerinden para politikalarına kadar başka hiçbir yerde bulamayacağınız analiz ve içerikler, iş dünyası temsilcileriyle yapılan özel röportajlar ile e-dergi formatı ve yenilenen içeriğiyle yayında. !

Tüm içeriğe erişmek için Buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu