Haber

CHP’li Torun’dan Bakan Varank’a: “Beşli Çeteyi Teşvik Etmekten Fazlasını Yapamayan Varank, Boş Konuşacak Birini Arıyorsanız Aynaya Bakın”

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan sözleri, “Beşli çeteyi teşvik etmekten başka bir şey yapmayan Varank, birini arıyorsan aynaya bak. saçma sapan konuşan Trollük yapmayı bırak işini yap’ diye cevap verdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan sözlerine tepki gösterdi.

Varank, bir vatandaşın CHP’li Bursa Nilüfer Belediyesi ile ilgili kendisine gönderdiği mesajı sosyal medya hesabından paylaşarak, Kılıçdaroğlu’na yönelik “Bu utanmaz fırsatçı belediyelere iki kelime söyleyin” sözlerini kullandı.

Seyit Torun, yaptığı yazılı açıklamada Varank’a, “38 milyar dolarlık deprem vergisiyle ‘yol yaptık’ diyenler fırsatçıdır. Beşli çeteyi teşvik etmekten başka bir şey yapmayan Varank, aynaya bakın isterseniz. Boş boş konuşan birini arıyorsunuz. Bütün belediyelerdeki hukuk sürecini çarpıtıyorsunuz, Genel Başkanımıza hakaret ediyorsunuz. Sınırınız yok. Trollüğü bırakın işinizi yapın” diye yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu