Haber

Fener’in yıldızı Crespo, “Türkiye Milli Takımı’nda forma giyer misin?” sorusunu yanıtladı

Fenerbahçe’nin Portekiz ekibi Estoril Praia’dan 1.50 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında takımına kattığı ve beklentilerin üzerinde bir performans gösteren orta saha oyuncusu Miguel Crespo, bir YouTube kanalına değerli açıklamalarda bulundu.

Miguel Crespo’nun açıklamalarından satır başları şöyle:

“Fenerbahçe’deki birinci golümün Galatasaray’a olması benim için önemli ve iz bırakan bir andı. O gol, özgüvenimi artırdı ve kariyerim için dönüm noktası oldu. Burada oynayan futbolcular, Galatasaray’a gol atıldığında gerçek Fenerbahçeli olunacağını söylemişlerdi. Topluluğumuzda Galatasaray’a gol atanlar yer ediniyor. Ben de tarihe geçtiğim için çok mutluyum.”

“AİLEMLE DÜŞÜNMEM GEREKİRDİ”

“Türk Milli Takımı’ndan teklif gelse bir teklif gelse oturup ailemle değerlendirmem gerekir. Küçüklüğümden beri Portekiz Ulusal Takımı’nda oynamanın hayali kurarak büyüdüm ama Türk Milli Takımı’ndan teklif gelse doğal ki memnun olurdum. Bunu ailemle düşünmem gerekirdi.”

“PEREIRA’YA MİNNETTARIM”

“Fenerbahçe’ye transferim çok çabuk gelişti. Vitor Pereira, beni çok istedi. Fenerbahçe’ye gelmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok çalışıyorum. Vitor Pereira’ya minnettarım.”

“HER GÜN ÇALIŞIYORUM”

“İlk geldiğimde çıkan haberlere, yapılan yorumlar hiç üzülmedim. Fenerbahçe üzere bir ekibe, Portekiz 2. Ligi’nden futbolcu geliyor… Onları anlayabiliyorum. Fakat kelamlar beni daha da hırslandırdı. Ben elimden gelenin en düzgününü yapmak için her gün çalışıyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu