Haber

Mustafa Varank, İnegöl’de çıkan yangın sonrası zarar gören iş yerlerini ziyaret etti

TBMM Sanayi, Ticaret, Güç, Olağan Kaynaklar, Bilişim ve Teknoloji Komisyonu, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, İnegöl ilçesindeki fabrika yangınlarında zarar gören iş yerinde incelemelerde bulundu.

Varank, 1 Ağustos’ta İnegöl ilçesinde bir fabrikada çıkan ve bitişikteki 10 orman ve mobilya yan sanayi fabrikasında etkili olan yangında zarar gören iş yerlerini ziyaret etti.

Fabrikalarda çıkan yangın ve sonrasında yapılanlar ile iş yeri sahipleriyle görüş alışverişinde bulunan Varank, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Varank’a Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ eşlik etti.

1 Ağustos’ta İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir tesiste başlayan ve ardından yaklaşık 110 dönümlük alanda orman ve mobilya yan sanayi üretimi yapan 10 civarında fabrikada etkili olan yangın, yapılan müdahalelerle kontrol altına alındı. gruplar tarafından havadan ve karadan yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu