Haber

Ordu okulları tatil mi? Ordu bugün okul tatil mi değil mi? Hangi illerde okullar kapalı? 30 Mart’ta okulların tatil olduğu iller listesi!

Ordu okulları tatil mi? Sorusu özellikle birçok ilde kar yağışının da etkisiyle arama motorlarında başta öğrenciler olmak üzere birçok kişi tarafından en çok merak edilenler ve sorgulananlar arasında yer alıyor. Öğrenciler ve veliler, Ordu’da resmi açıklamalarla birlikte okullar tatil mi? Sorusuna cevap arıyor. Pekala, Ordu okulları tatil mi? Ordu bugün okul tatil mi değil mi? Hangi illerde okullar kapalı? 30 Mart’ta okulların tatil olduğu iller listesi!

BUGÜN OKUL TATİL Mİ?

Kar yağışının etkili olduğu illerde eğitime orta yol verildi. Bu nedenle don ve soğuk havadan etkilenen illerde 30 Mart Perşembe günü eğitim ve öğretime orta kurs verildi.

ORDU’DA OKULLAR BUGÜN TATİL Mİ YOKSA 2023 Mİ?

Yoğun kar yağışı, olumsuz hava koşulları ve olası ulaşım aksaklıkları nedeniyle Çaybaşı, Akkuş, İkizce, Gürgentepe, Mesudiye, Gölköy ve Korgan ilçelerindeki okullar 30 Mart Perşembe günü tatil edildi. İşte 30 Mart’ta okulların tatil edildiği o iller;

Gümüşhane

kamyonet

Yozgat

Nevşehir

sivas

Bayburt

Samsun

Muş

Erzincan

Giresun

Belirtilen illerde yapılan resmi açıklamalara göre eğitim ve öğretim 30 Mart Perşembe günü verildi.

esmehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu