Ekonomi

Amer Sports 100 Milyon Hisse Halka Arzını Başlattı

Amer Sports, Inc., tanınmış spor ve outdoor markalarından oluşan küresel bir holdingtir. (AS) bugün 100.000.000 nominal hissenin halka satışına başlama planını duyurdu. Bu satışla Amer Sports, sigortacılara fazla talebi karşılamak için 30 gün geçerli olmak üzere 15.000.000 nominal ek hisse satın alma seçeneği verdi. İlk hisse satışının fiyat aralığının hisse başına 16,00 ila 18,00 dolar arasında olması bekleniyor. Amer Sports, hisselerinin New York Borsası’nda “AS” sembolü altında listelenmesi için onay aldı.

Goldman Sachs & Co. LLC, BofA Securities, JP Morgan ve Morgan Stanley(NYSE: HANIM ) bu satışın ana koordinatörü ve yöneticisi olarak atandılar. Citigroup, UBS Yatırım Bankası, Baird, BNP PARIBAS, CICC, CLSA, Evercore ISI, TD Cowen, Wells Fargo(NYSE: WFC) Menkul Kıymetler, Deutsche Bank (NYSE: Veritabanı ) Satışı yönetmek üzere Menkul Kıymetler ve HSBC seçildi. Blaylock Van, LLC, Drexel Hamilton, Loop Capital Markets, Ramirez & Co., Inc., Siebert Williams Shank ve Tigress Financial Partners, satışta eş yönetici olarak görev yapacak.

İlgili Makaleler

Satış sadece izahname vasıtasıyla gerçekleştirilecektir. İlgili taraflar, SECwww.sec.gov EDGAR’ın internet sitesinden EDGAR’ı ziyaret ederek satışa ilişkin ön izahnameyi ücretsiz olarak edinebilirler. Alternatif olarak, ön izahname ana koordinatörlerin herhangi birinden, verilen adresler, telefon numaraları veya e-posta adresleri aracılığıyla doğrudan iletişime geçilerek talep edilebilir.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Kurulu’na F-1 Formu üzerinden satış için bir kayıt bildirimi sunuldu ancak şu anda geçerli değil. Tescil beyanı yürürlüğe girene kadar bu menkul kıymetlerin satışı yapılamaz ve hiçbir satın alma teklifi kabul edilemez.

Bu duyuru, bir satış teklifi veya bu menkul kıymetleri satın almak için bir teklif talebi değildir ve bu tür bir teklifin, teklif talebinin veya satışın, menkul kıymetlere uymadan yasa dışı olacağı herhangi bir yargı bölgesinde bu menkul kıymetlerin satışı yapılmayacaktır. söz konusu yargı yetkisinin düzenlemeleri veya kayıtlı olması. Menkul kıymetlerin tüm teklifleri, teklif davetleri veya satın alma ve satışları, revize edildiği şekliyle 1933 Menkul Kıymetler Kanunu’nun kayıt gerekliliklerine uygun olacaktır. Satışın tamamlanması piyasa koşullarına bağlı olup, satışın tamamlanma süresi, kesin büyüklüğü veya koşulları konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir.

Bu makale yapay zeka teknolojisinin yardımıyla üretilmiş, çevrilmiş ve bir insan editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu